Hospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akceHospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akceHospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akceHospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akceHospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akce

 

Svatební nabídka

Jmenuji se Tereza Kadlecová a již několik let se věnuji přípravám svatebních dnů na klíč. Nově jsem provozovatelkou Kulturního domu a restaurace Zliv a tak bych Vám ráda nabídla a představila možnosti, které tento objekt nabízí.

Kulturní dům má široké možnosti využití a jednou z nich je právě pořádání svateb a slavnostních rautů. Zajistíme kompletní servis catteringu, obsluhy, realizace dekorací i doprovodných služeb.


Mou prací je navrhnout kompletní řešení svatebního dne a připravit tak nezapomenutelné okamžiky pro snoubence i všechny jejich hosty. Rádi Vám vyjdeme vstříc s každou maličkostí a každým Vaším přáním. Miluji svou práci a odměnou jsou mi spokojení klienti, kteří si svůj velký Den užili naplno a bez starostí.

Mou práci a reference můžete vidět na webu www.svatba-hluboka.cz

Ke stažení: pdf icon Kompletní svatební nabídka KD Zliv

 
Hospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akce - Svatební nabídka
Hospůdka Neplachov - dobré pivo, letní kino, kulturní akce - Svatební nabídka
 

Zpět